Obecnie prowadzimy nabór dziewcząt i chłopców urodzonych w roku 2010 i starszych.

Zajęcia odbywają się w:

sezonie letnim (kwiecień–wrzesień) – na terenie Klubu w Parku Skaryszewskim

sezonie zimowymw Szkole Podstawowej nr 60 przy ulicy Zbaraskiej 3.

Proponujemy dwie formy uczestnictwa w zajęciach:

Treningi w grupie zawodniczej dla dzieci i młodzieży
 

Treningi w grupie dzieci i młodzieży mają na celu dostarczyć dzieciom zabawy strzelaniem z łuku. W miarę postępów w nauce strzelania dzieci stają się zawodnikami i rozpoczynają starty w zawodach. Z czasem awansują do grupy wyczynowej i uczestniczą w zawodach krajowych i międzynarodowych.

Zajęcia prowadzą trenerzy Robert Marcinkiewicz (tel. 506-043-273) oraz Paweł Soliński (tel. 509-566-786)

Uczestnicy zajęć otrzymują na początku sprzęt klubowy. Składka członkowska od 1 stycznia 2018 roku wynosi 130 zł miesięcznie.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji prosimy się kontaktować telefonicznie z trenerami lub zadać pytanie drogą elektroniczną.

Nauka strzelania z łuku dla młodzieży i dorosłych:

Kurs obejmuje 10 lub 16 godzin zegarowych pod okiem trenera. Jego koszt to odpowiednio 400,00 lub 500,00 PLN. Pozwala na opanowanie podstaw techniki strzelania z łuku i zasad bezpieczeństwa w posługiwaniu się sprzętem łuczniczym. Więcej informacji oraz terminy zajęć do uzgodnienia z prowadzącym naukę trenerem, Piotrem Płażewskim (tel. 504-969-625). Istnieje również możliwość wykupienia pojedynczych lekcji z trenerem. Koszt jednej godziny zajęć wynosi 60,00 PLN.

Po ukończeniu kursu istnieje możliwość uprawiania w naszym klubie rekreacyjnego strzelania z łuku.