https://www.ianseo.net/Details.php?toId=18483

 

 

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

 1. CEL ZAWODÓW:

- podniesienie poziomu sportowego,

- integracja środowiska łuczniczego,

- popularyzacja łucznictwa,

- uzyskanie norm wynikowych do Kadry Narodowej PZŁucz na II półrocze 2024,

- upamiętnienie pani Ireny Szydłowskiej.

 2. TERMIN ZAWODÓW: 21-22 czerwca 2024 r.

 3. MIEJCE ZAWODÓW: stadion KS Drukarz, al. Zieleniecka 2, 03-901 Warszawa, wjazd od ul.

Międzynarodowej.

 4. ORGANIZATOR:

- Klub Sportowy Drukarz,

- Warszawsko-Mazowiecki Związek Łuczniczy.

 5. KONKURENCJE:

- RM, RW: Runda 70 m + eliminacje od 1/8 finału

- BM, BW: Runda 50 m + eliminacje od 1/8 finału

- CM, CW: Runda 50 m + eliminacje od 1/8 finału

- RU18M, RU18W: Runda 60 m

 7. KLASYFIKACJA: zgodnie z Regulaminem WA

 8. NAGRODY: proporcjonalnie do ilości startujących zawodników

- puchar za pierwsze miejsce w memoriale Ireny Szydłowskiej

- nagrody finansowe za miejsca 1-3 w kategoriach BM, BW, CM, CW, RM, RW.

- w kategoriach RU18M oraz RU18W za miejsca 1-3: bony na sprzęt.

- nagroda specjalna Ireny Szydłowskiej – bon na sprzęt o wartości 1000 euro za najwyższy wynik wśród zawodników łuków olimpijskich. Warunek, najwyższy wynik uzyskany w kwalifikacjach memoriału powyżej 680 pkt.

9. OPŁATA STARTOWA: 100 zł (juniorzy młodsi: 80 zł) płatne przelewem na konto 46 1090 0088 0000 0001 5373 3035 

do dnia 16.06 tytułem „Oplata startowa szydlowska nazwisko klub”

– brak wpłaty w terminie lub wpłata po terminie oznacza brak zgłoszenia do zawodów.

10. ZGŁOSZENIA:- termin zgłoszeń do 10.06.2024 poprzez formularz zgłoszeniowy: https://tinyurl.com/z6364x9b

 – po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane; - potrzebę otrzymania potwierdzenia opłaty za startowe należy wraz z niezbędnymi danymi zawrzeć w zgłoszeniu.

11.INNE:

- w czasie zawodów obowiązuje Regulamin WA

- ubezpieczenie uczestników zawodów we własnym zakresie,

- organizator nie pośredniczy w rezerwacji miejsc noclegowych; rekomendujemy hotel Hit: bezpośredni kontakt +48 536 860 713 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- istnieje możliwość zarezerwowania obiadów wydawanych na torach łuczniczych: +48 573 306 230 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PROGRAM ZAWODÓW:

Piątek 21.06.2024

Runda kwalifikacyjna

16.00 – 16.30 trzy serie treningowe

16:30 – 19:15 łuki barebow - BM, BW. łuki bloczkowe - CM, CW.

 

Sobota 22.06.2024

Runda Kwalifikacyjna

08:00 – 08:30 trzy serie treningowe

08:30 – 11:00 łuki klasyczne - RM, RW

11:00 – 11:30 ceremonia otwarcia zawodów

11:30 – 12:00 trzy serie treningowe

12:00 – 14:15 łuki klasyczne junior młodszy 2 x 60 m. - RU18M, RU18W

Pojedynki indywidualne RM, RW, CM, CW, BM, BW.:

15:00 – 15:30 trzy serie treningowe

15:30 – 16:00 1/8 finału

16:00 – 16:30 ¼ finału

16:30 – 17:00 ½ finału

17:00 – 17:30 Strzelania eliminacyjne i finałowe o miejsce 3 we wszystkich kategoriach.

17:30 – 19:30 Strzelania finałów indywidualnie na torze finałowym we wszystkich kategoriach. 20:00 - Zakończenie zawodów.

 PROGRAM MOŻE ULEC ZMIANIE W ZALEŻNOŚCI OD LICZBY UCZESTNIKÓW.

XLI Memoriał Ireny Szydłowskiej zostanie rozegrany w dniach 21–23 czerwca 2024 r.

Jednocześnie będziemy gościć uczestniczki i uczestników Pucharu Polski Juniorów Młodszych.