Sekcja łucznicza KS Drukarz Warszawa organizuje obóz przygotowujący do mistrzostw w poszczególnych kategoriach wiekowych. Tym razem to tydzień w gospodarstwie agroturystycznym położonym na południu Mazowsza.

Dworek pod Wiechą
Gościnna 20
Kawęczyn
05-555 Tarczyn
tel.: 
22 797 77 77; 601 395 123
https://dworekpodwiecha.pl

 

Ośrodek będzie naszym miejscem wypadowym, wokół którego będą działy się różne przygody. Zaczynamy od śniadania, po czym wyruszamy w teren, aby wrócić na obiad i poprawiamy kolacją. Co w międzyczasie? Wsiadamy na rowery (wypada mieć własny) i jedziemy:

  • zwiedzać Mazowsze na rowerze;

  • poznawać okoliczne ciekawostki;

  • grać w gry terenowe;

  • oczywiście zabieramy swój łuk i dużo strzelamy aby złapać formę:

Jazda na rowerze trwa ok 6 godzin dziennie, w trakcie której zwiedzamy, ochładzamy na kąpieliskach, zatrzymujemy się na lody, odpoczynek itp. W czasie trasy robimy średnio 30km, ale zdarza się, że więcej.

Poza tym trenujemy strzelanie z łuku, zażywamy kąpieli w rzekach, robimy ogniska, cuda na kiju i dziesiątki innych rzeczy. Swoboda, przygoda, samodzielność, natura i świeże powietrze – czego chcieć więcej?

 

Cena: 1350 zł

Zawodnicy trenujący w klubie otrzymują dofinansowanie 350 zł

 

W cenie wyżywienie (śniadania, obiad, kolacja i napoje), zakwaterowanie, atrakcje, ubezpieczenie, opieka kadry. Dojazd własny (60 km od Warszawy).

Ilość miejsc ograniczona do 15!

Zgłoszenia do trenera. Zaliczka: gotówką 500 zł do końca maja.

Kontakt:

Robert Marcinkiewicz (506-043-273)