16 czerwca na naszych torach rozegrano łuczniczą Warszawską Olimpiadę Młodzieży dla kategorii wiekowych dziecko oraz dziecko młodsze. Na podium kilkukrotnie stawały nasze koleżanki rywalizujące w kategorii dzieci: Ewelina Pasiewicz oraz Hania Talarowska.

Hania wywalczyłą trzecie miejsce w strzelaniach z dystansu 10 m oraz tę samą lokatę na dystansie 15 m. W klasyfikacji końcowej zajęła miejsce czwarte.

Ewelina zwyciężyła w rywalizacji na dystansie 15 m oraz zajęła drugie miejsce na dystansie 25 m. W klasyfikacji końcowej wywalczyła srebrny medal!

Nasi koledzy, kategoria dzieci, również osiągnęli wyniki, które pozwoliły im tylko nieznacznie minąć się z podium. Witold Karpiński wywalczył szóstą lokatę, a Franek Kempa zajął miejsce siódme.