Komunikaty z ostatniej chwili

Dzisiaj odbyły się pierwsze zawody I Pucharu Warszawy w kategorii Dzieci. Zawodnicy w kategorii Dziewczęta i Chłopcy tym razem również walczyli na odległości około 15 metrów.

W kategorii Chłopcy między Jankiem, Gustawem, Maciejem i Alkiem trwała zacięta walka, szanse były bardzo wyrównane i do ostatnich strzałów ciężko było przewidzieć jak zostanie obstawione podium. W przypadku dziewcząt walka trwała między Zuzią a Leną o 1 miejsce i Łucją i Weroniką o miejsce 3. Jak widać po wynikach o 3-cim miejscu zadecydowała ilość ustrzelonych 10-ek. W porównaniu z zawodami noworocznymi widać, że nastąpiła mała roszada w rozstawieniu, gdzie Gustaw Karasek wskoczył z 3 na 2 miejsce, a Maciej Wrzesiński z 4 na 3 miejsce. Nie był to dobry dzień dla Alka Sokołowskiego, który z 1 miejsca spadł na 4 miejsce. Natomiast Jan Lisiecki z 5 miejsca powędrował na miejsce 1-sze.

U dziewczyn natomiast prawie po staremu. Pierwsze miejsce obstawia ciągle Zuzanna Napłoszek, 2 miejsce Lena Kajcińska. Zmiana nastąpiła ma miejscu 3 i 4 gdzie w porównaniu z poprzednimi zawodami Łucja Barszcz i Weronika Wójcik zamieniły się miejscami.

W przerwie między zawodami a rozdaniem nagród rozegrany został konkurs strzelania drużynowego, który wygrała drużyna dziewczyn w składzie Lena Kajcińska, Łucja Barszcz i Weronika Wójcik.

A teraz czas na wyniki głównych zawodów:

Kategoria Chłopcy:

1 miejsce: Jan Lisiecki - Ożarowianka - 268 pkt
2 miejsce: Gustaw Karasek - ŁKS Radom - 262 pktt
3 miejsce: Maciej Wrzesiński - Rokis Radzymin - 260 pkt
4 miejsce: Alek Sokołowski - Rokis Radzymin - 257 pkt

Kategoria Dziewczęta:

1 miejsce: Zuzanna Napłoszek - Marymont - 285 pkt
2 miejsce: Lena Kajcińska - Orkan - 280 pkt
3 miejsce: Łucja Barszcz - KS Drukarz - 265 pkt (9x10)
4 miejsce: Weronika Wójcik - ŁKS Radom - 265 pkt (7x10)

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody z tego cyklu.